WIRTUALNY OBÓZ WAKACYJNY 2020

LEKCJE W MINI GRUPACH NA ŻYWO

Przez całe lato Maltalingua organizuje wirtualne lekcje dla 6-8 uczniów, jak również opcjonalnie lekcje prywatne w elastycznym czasie od poniedziałku do piątku. Poziom znajomości języka angielskiego studentów jest sprawdzany i uczniowie są umieszczani w odpowiednich klasach zgodnie z ich poziomem zaawansowania. Interaktywne wirtualne lekcje rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Wszyscy nasi nauczyciele są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego i posiadają międzynarodowe certyfikaty.

Interactive English Course

PROGRAM AKTYWNOŚCI ONLINE

Przyłącz się do cotygodniowych aktywności z Twoimi rówieśnikami. Sprawdź tygodniowy plan zajęć i dołącz do swoich nowych międzynarodowych przyjaciół w zabawnym i rozrywkowym programie społecznościowym online. Spróbuj sprawdzić swoją wiedzę w wirtualnym quizie, a może ocenisz lub nawet weźmiesz udział w naszym internetowym konkursie talentów!

PLATFORMA Z MATERIAŁAMI DO SAMODZIELNEJ NAUKI

Nasz program do samodzielnej nauki jest zaprojektowane z myślą o interaktywnej nauce. Ucz się w czasie, który Ci odpowiada, na urządzeniu, z którym czujesz się najbardziej komfortowo. Wszystkie materiały szkoleniowe są dostępne w naszej strefie studenckiej używanej na wielu platformach i urządzeniach i nie wymagają żadnej wiedzy technicznej.

English Online Test

TEST ANGIELSKIEGO

Weź udział w naszym dostosowanym do Twoich potrzeb teście online i sprawdź swój poziom języka angielskiego, zanim rozpoczniesz swój kurs. Sesje w mini grupach będą zawsze z innymi osobami, które są na podobnym poziomie jak Ty. Spersonalizowany plan nauki zostanie wysłany do Ciebie, jak tylko ukończysz test.

PROGRAM AKTYWNOŚCI

Dołącz do nas online i baw się dobrze z szeregiem rozrywkowych i edukacyjnych zajęć towarzyskich. Wszyscy są zaproszeni na naszą cotygodniową piątkową imprezę! Poznajcie nowych studentów, zagracie w gry, dyskutujcie o swoich ulubionych częściach tygodnia i usłyszcie najnowsze wiadomości o tym, co zaplanowaliśmy!

Junior Summer Social

STANDARD CZY ULTIMATE?

English Course Certificate

CERTYFIKAT KURSU

Po ukończeniu kursu wyślemy Ci spersonalizowany, cyfrowy certyfikat kursu z aktualnym poziomem, który osiągnąłeś w czasie wirtualnego obozu letniego.

WIRTUALNE POWITANIE

Co tydzień spotykamy się, aby powitać wszystkich nowych studentów na wirtualnym obozie letnim, poznać Was trochę lepiej i dać Wam wiele wskazówek i porad, abyście mogli jak najlepiej wykorzystać ten czas.

private

LEKCJE PRYWATNE

Wysokiej jakości nauczanie indywidualne w każdym tygodniu z nauczycielem języka angielskiego, aby zapewnić, uczniom, którzy zdecydowali się na pakiet specjalny najlepsze doświadczenia oraz indywidualną i osobistą uwagę.

RAPORT PROGRESU

Otrzymuj spersonalizowany raport z postępów w nauce od swojego nauczyciela online, który nakreśli Twoje postępy w czasie wirtualnego obozu letniego oraz udzieli wskazówek i porad, jak najlepiej kontynuować naukę angielskiego.

progress

AKTYWNOŚCI KAŻDEGO DNIA

Nauka nie odbywa się tylko w „wirtualnej” Sali lekcyjnej! Każdego dnia organizujemy szereg wirtualnych zajęć na żywo, zabawnych, interaktywnych i edukacyjnych, które pozwalają łączyć się z innymi rówieśnikami z całego świata, dzielić historiami, grać w gry, brać udział w konkursach i rozmawiać… oczywiście w języku angielskim!  

PERSONALNY OPIEKUN KURSU

Twój osobisty opiekun kursu jest dostępny, aby pomóc Ci mieć jak najlepsze doświadczenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o Twój kurs, Twoje wirtualne lekcje na żywo, planowanie prywatnych lekcji czy pomoc w zajęciach, możesz zawsze skontaktować się ze swoim personalnym opiekunem.

ZADAJ PYTANIE