KURS PRZYGOTOWAWCZY DO EGZAMINÓW

Wysoko wykwalifikowany &
rodzimi nauczyciele języka angielskiego

Dla poziomu CEFR pomiędzy
A2 i B2

Celem kursu przygotowawczego do egzaminów jest pomoc uczniom w nauce i wzmocnienie aspektów znajomości języka angielskiego w przygotowaniu do egzaminów w szkołach średnich, takich jak Abitur w Niemczech, Baccalauréatwe Francji, Selectividad w Hiszpanii, Maturità we Włoszech i Matura w Austrii.

Nasz letni kurs wirtualny Przygotowania do Egzaminu opiera się na programie nauczania PET i KET opracowanym przez Cambridge University i nauczanym przez wykwalifikowanych native speakerów.

Kurs jest prowadzony dla uczniów na poziomach A2 i B2 CEFR i koncentruje się na czterech podstawowych komponentach znajomości języka angielskiego zawartych w szkolnym programie nauczania, a mianowicie: czytaniu, słuchaniu, pisaniu i mówieniu.

Program kursu

Przed rozpoczęciem kursu

Każdy uczeń rozpocznie od przystąpienia do testu oceniającego poziom początkowy, który pomoże określić, który z tych dwóch kursów, FCE lub PET jest bardziej dla niego odpowiedni. Następnie zostanie przeprowadzona analiza potrzeb w celu określenia obszarów, w których można dokonać ulepszeń, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki w nauce.

Kurs przygotowawczy do egzaminu

Studenci otrzymują pełny dostęp do naszych materiałów do samodzielnej nauki online. Każdego tygodnia studenci otrzymają 5 godzin lekcji w mini-grupie, lekcję indywidualną oraz będą stale oceniani i wspierani przez opiekuna kursu przez cały czas jego trwania.

Pakiet Ultimate

W połączeniu z kursem, studenci są zaproszeni do udziału w naszym codziennym programie Ultimate English Social Summer. Nasze wirtualne aktywności społeczne zachęcają do praktykowania komunikacji w języku angielskim z innymi studentami w zabawnym i rozrywkowym, interaktywnym środowisku.

Uczniowie na zakończenie kursu otrzymają pełny raport z zajęć, który zawiera komentarze i rekomendacje nauczyciela na przyszłość wraz z Certyfikatem Uczestnictwa.

Szczegóły kursu:

  • Mini-grupy od 4 do 6 uczniów. Maksymalnie 8 uczniów
  • Rozpocznij kiedy chcesz w terminie od 1 czerwca do 11 wrześnie
  • Materiały dydaktyczne
  • Czas trwania: od 4 do 12 tygodni
  • 5 lekcji w mini grupie w tygodniu
  • 1 prywatna lekcja w tygodniu
  • Dostęp do Pakietu Aktywności Ultimate
france

Baccalauréat

italy

Maturità

8tP4pA-germany-circle-flag-transparent

Abitur

austria

Matura

spain

Selectividad

Tel: (+356) 2742 7570
Email: hello@maltalingua.com

Maltalingua School of English
2 Birkirkara Hill, St. Julians, Malta

© 2020
Wszelkie prawa zastrzeżone
przez Maltalingua Ltd.